تقویم و مناسبت ها
ساعت
اخبار > مدیر کل جدید بهزیستی استان قم معرفی شد


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل جدید بهزیستی استان قم معرفی شد

 

در مراسم معارفه مديركل جديد بهزيستي استان كه با حضور مسولین کشوری و استانی برگزار شد آقاي دکتر مهدی پهلوانی ستوده به عنوان مدیر کل جدید بهزیستی استان قم معرفی و از خدمات دکتر هادی کریمی اصل سرپرست سابق بهزیستی استان قم تجلیل شد.

در اين مراسم جناب آقاي دکتر گروسی معاون توسعه مديريت و منابع استاندار ، دکتر رضا­زاده معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کشور ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدی مشاور ایثارگران بهزیستی کشور ، دكتر نوربخش رئيس سازمان مديريت و برنامه­ريزي استان و جمعی از مدیران و خیرین استان حضور داشتند.

 دکتر گروسی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم با اشاره به حضور مدیران سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و بودجه ای در اين مراسم به هم­افزایی بین مدیران استان اشاره کرد و افزود انتظار داریم مدیران بودجه­ای و سیاسی استان درمساعدت با سازمان بهزیستی و حمایت از مدیر جدید بهزيستي استان را مَد نظر داشته باشند.

دکتر گروسی با اشاره به ضرورت هم­افزایی و همدلی درونی در سازمان بهزیستی خاطرنشان کرد ؛ موفقیت مدیرکل جدید در گرو استفاده از ظرفیت کارشناسی خوب بهزیستی ، ظرفیت ارزنده خیرین ، حمایت دستگاههای استانی و ملی است­.

معاون توسعه منابع انسانی استانداری قم ضمن تبریک هفته معلولین و روز 12 آذر به ضرورت توجه بیشتر کلیه دستگاه­های استان به امر مناسب­سازی محيط اشاره کرد و افزود کارهای خوبی صورت گرفته است اما کافی نیست و انتظارات فراتر از این است و نقطه مطلوب ؛ خشنودی جامعه هدف و رضایت خداوند است.

دکتر گروسی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده دکتر کریمی در مدت سرپرستی اداره كل بهزیستی قدردانی کرد و افزود دکتر پهلوانی هم از مدیران شایسته و پرتلاش استان ، فرزند شهید و دارای سابقه خدمت در بخشهای درمانی و فرهنگی  هستند كه برای ايشان توفیق خدمت آرزومندیم .

 دکتر رضا­زاده معاون توسعه پیشگیری بهزیستی کشور نيز طی سخنانی بهزیستی را سازمانی اجتماعی و تخصصی و متولی سلامت اجتماعی در کشور برشمرد و افزود این سازمان با طیف گسترده جامعه هدف از تولد تا سالمندی ؛ با برنامه­های متنوع و متعدد برای بهتر زیستن مردم و اقشار تحت حمایت فعالیت می کند و بی تردید می توان بهزیستی را نزدیکترین نهاد به قاطبه مردم ، نیازمندان و اقشار کمتر برخوردار دانست .

دکتر رضازاده کار در سازمان بهزیستی را توفیقی الهی و مسئولیت در این سازمان را فرصتی بی­نظیر برای خدمت به بندگان خدا برشمرد و خاطرنشان کرد ویژگی­ها و ظرفیت­های خاص استان قم کار و خدمت در قم دارای حساسيت خاص است و هنر مدیران در استان قم استفاده از این ظرفیت فرهنگی و اجتماعی و معنوی است که انشاءالله امیدواریم با همدلی کارکنان خدوم بهزیستی استان و حمایت مسؤلین شاهد ارتقاء سلامت اجتماعی استان باشیم­.

در پایان مراسم از خدمات دکتر هادی کریمی اصل سرپرست سابق بهزیستی استان قم تقدیر شد. و دکتر مهدی پهلوانی ستوده بعنوان مدیر کل جدید بهزیستی استان قم معرفی شد.

 


١٩:٣١ - 1398/09/13    /    شماره : ٢٠٢٦٦    /    تعداد نمایش : ١٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد